Apa végre vette a fáradságot és elkezdte feltölteni az áprilisi képeket. Sajnos elfogyott a hely, nem fért fel mind. Majd Apa beszél Viktor bácsival a témában.
Addig is:
Tatatával: | Cicimanóval: | Nézzük a kakicás játékot: |
Kicsi, pici Tündérbogi és Bojtszika naplója
Apa végre vette a fáradságot és elkezdte feltölteni az áprilisi képeket. Sajnos elfogyott a hely, nem fért fel mind. Majd Apa beszél Viktor bácsival a témában.
Addig is:
Tatatával: | Cicimanóval: | Nézzük a kakicás játékot: |
Szerző:
BB-Bömbi
at
19:04
1 megjegyzés
Ezen a héten 3x is jártam orvosnál.
A hétvégét végigaludtam, alig kértem cicit, Anyáék aggódtak, úgyhogy hétfő este meglátogattuk a Vahot utcai rendelőt. Nem a mi doktor bácsink rendelt, mert ő szabin van, hanem Apa gyerekkori orvosa. Megállapította, hogy semmi bajom, csak a nyomott időjárás miatt vagyok álmos.
Ma (szerdán) reggel visszamentünk hozzá az egészséges rendelésre a biztonság kedvéért. Továbbra is semmi baj. Lemértek, pelusban 5320 gramm vagyok.
Délután csípőszűrés következett. Az ott levő morci bácsi nem mondott semmit, csak hogy az egyik oldal 80 fokos, 90 helyett, úgyhogy Anyának tornáztatnia kell pelusozáskor és lesz valami ultrahangos vizsgálat is.
Szerző:
BB-Bömbi
at
18:09
0
megjegyzés
![]()
Apa végre feltöltötte az összes márciusi képet. Rendszeres olvasóknak innen ajánlom a megtekintést.
Szerző:
BB-Bömbi
at
19:54
0
megjegyzés
Mostantól szabad a látogatásom. Anya azt kéri mindenkitől, hogy aki akar jönni, az fűzzön megjegyzést ehhez a bejegyzéshez. Apa szervezi a turnusokat.
Szerző:
BB-Bömbi
at
09:59
2
megjegyzés
A hétvégén kijutott az extrém sportokból.
Rafting:
Péntek este Apa jó sok vizet töltött a kádba. Én élvezettel lubickoltam, mígnem sikeült Anya kezéből belefordulnom a vízbe. Telement az orrom, amitől én úgy megijedtem, hogy nem is mertem levegőt venni. Mindenkiben meghűlt a vér 5 másodpercre, de aztán kiköhögtem és jöhetett a törölközés.
Bungee jumping:
Apa sötétnem akart lerakni Anya mellé az ágyba. Nem vette észre a sötétben, hogy Anya lába átlóg Apa térfelére, Apa rátérdelt, Anya felsikoltott, Apa leugrott Anya lábáról, közben engem eldobott. Én 30 centi zuhanás után értem le az összegyűrt paplankupacra, persze rögtön felsírtam. Apa másfél óráig figyelte utána a rugdalózásomat, csípőtáji törést keresve. Persze semmi bajom sem lett.
Szerző:
BB-Bömbi
at
15:30
0
megjegyzés
Még mindig rendben gyarapszom. Most 200 grammot sikerült felszedni, tehát 4,34 kg lett a végeredmény.
Szerző:
BB-Bömbi
at
15:28
0
megjegyzés
Ma pasiztam -- itt volt Márk. Próbáltam gügyögni neki, megfogtam a kezét, de nem figyelt rám. úgyhogy sértődötten elfordultam.
Az esti fürdetésnél belekakiltam a kádba. Anya örült.
Szerző:
BB-Bömbi
at
20:02
0
megjegyzés
A tegnap esti történtek az ügynöktörvény hatálya alá esnek. Apa pelenkázott be, amit nem szeretek, mert vagy nagyon megszorítja, és akkor bepirosodik a nyoma, vagy túl lazára hagyja. Este ez utóbbi történt. És hogy hogy jön ide az ügynöktörvény? Hát, mivel Apa a pelust lazára hagyta, a személyi anyagom kiszivárgott.
Szerző:
BB-Bömbi
at
10:20
0
megjegyzés
Folyamatosan túlteljesítem a tervet, ennek megfelelően 3 hét alatt 5 hét hízását sikerült abszolválni. Szépen nőnek a zsírpárnáim:![]()
Ne a puncimat, hanem a szép kis hurkáimat nézzétek!
Ki is nőttem már 1-2 ruhát.
Szerző:
BB-Bömbi
at
13:38
0
megjegyzés
![]()
Ezeken a képeken Apa böfiztet: 1 ... 2 ... 3. Itt meg Anya próbál még egy kicsit szopiztatni, miközben én karmincázom magam.
Szerző:
BB-Bömbi
at
15:22
0
megjegyzés
![]()
16 darabos fotósorozat a márc. 18-i fürdetésről. Ez az első kép. Ez az utolsó.![]()
Emellett felkerült egy négy fotóból álló széria, ahol is cumizom. Itt megtekinthető, miként próbálom ököllel serkenteni a műcici tejhozamát. Ez az első kép. Ez az utolsó.
Szerző:
BB-Bömbi
at
14:53
0
megjegyzés
Bizony, folyamatosan 60%-kal túlteljesítjük a tervet. Apa örül, Anya örül, majd ha a doktor bácsi megtudja, ő is fog örülni.
Emellett rendszeresen sétálunk; a hidegben nagyokat alszom.
Szerző:
BB-Bömbi
at
17:49
0
megjegyzés
![]()
Apa tegnap ezt a képet készítette rólam szopi utáni nagy bambaságomat megörökítendő. Ennyire el bírok lazulni, ha tele a pocóm.
Szerző:
BB-Bömbi
at
09:33
0
megjegyzés
Apa váltott, erről a nagyon szép képről erre a másik nagyon szép képre. Cselekedjetek eképpen ti is!
Szerző:
BB-Bömbi
at
15:26
0
megjegyzés
Kérlek, kattits a fenti hirdetsre. Két klikkelésenként kb. 1 pelenkányi összeget fizet a szponzorunk.
Szerző:
BB-Bömbi
at
06:09
1 megjegyzés
A doktor bácsi elégedett volt velem. Lemázsált: 3710 gramm. 52 centit mértek. (Állítólag a kórházban zikkcakkban mérnek, ezért tűnik úgy, hogy alig növök)
Ápr. 1-én kell visszamennünk, akkor szurit is kapok. A doktor bácsi szerint még két hétig ne vigyen Anya emberek közé (de ha kitör a járvány, még tovább se) Azért kicsit le lehet vinni sétálni. Úgyhogy amikor Anya hazaért velem, egy kicsit megsétáltatott a szaró kutyáktól (és a többségi társadalom higiéniai igényeire szaró gazdáiktól) elzárt parkban.
Szerző:
BB-Bömbi
at
13:56
1 megjegyzés
Tegnap este ismét megtörtént a szokásos pucér mázsálás. Az eheti gyarapodásom 240 gramm lett, szemben az elvárt 150-nel. És mindezt egy kiadós kaki és némi túrós böfi után sikerült mérni. A doktor bácsi ma biztos elégedett lesz velem.
Szerző:
BB-Bömbi
at
10:22
0
megjegyzés
persze még csak gyakorolja... Andris szerint az eredmény nem a kék csodában, hanem a padlón landolt.
Szerző:
BB-Bömbi
at
08:23
0
megjegyzés
Szerző:
BB-Bömbi
at
16:53
2
megjegyzés
Éppen megütöttük a szintet.
Apa dögröváson van, végigaludta a tegnapi fürdetésemet. A 2 nagyi segített Anyának. Rájöttek végre, hogy a kacsás hőmérőn lángocska kell, hogy látsszon, nem a vigyor. (Azt tudták, hogy a hópehely nagyon rossz.)
Szerző:
BB-Bömbi
at
14:16
0
megjegyzés